DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

OCHRONA DANYCH

 

nowy_rok_jpg

     Tradycją naszego Domu jest uroczysta wieczerza wigilijna. Jak co roku Mieszkańcy zebrali się by razem z pracownikami i zaproszonymi gośćmi połamać się opłatkiem.

 wigiliadps

   Ubiegły Rok upłynął pracowicie. Zostały wszczęte projekty, prace, zorganizowaliśmy kilka wydarzeń kulturalnych. Było wiele pięknych chwil, ale i nie obeszło się bez łez. Odeszli Mieszkańcy, którzy wnosili w życie Domu wiele radości, serdeczności.

 Obraz_164

     Myślę, że ubiegły rok należał do udanych. Życzymy wszystkim Mieszkańcom, odwiedzającym, pracownikom, każdej osobie zaangażowanej w życie naszej placówki, jak i czytelnikom naszego fejsa by Nowy 2014 Rok spełnił przynajmniej Wasze jedno marzenie i jak się to zwykło u nas mówić, nie był gorszy od poprzedniego.

 nowy_rok

Zapraszamy na  www.facebook.com/dps1krosno

PROJEKTY

Tytuł Projektu: Wyższa jakość świadczonych usług poprzez modernizację infrastruktury i podnoszenia kwalifikacji kadry w Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie. Termin realizacji: 04.2013-04 2014. W ramach projektu planuje się realizację następujących działań: 1.Aluminiowo-szklaną zabudowę tarasu wraz z robotami ogólnobudowlanymi. Rozbudowany zostanie istniejący taras. Na tarasie powstanie "Ogród zimowy" 2. Szkolenia pesonelu pracującego bezpośrednio z mieszkańcami 3. Zakup sprzętu do muzykoterapii 4. Zakup innowacyjnego pieca konwekcyjno-parowego 5. Wprowadzenie nowych form terapii mieszkańców m. in.muzykoterapii, technik relaksacyjnych, hortikuloterapii.