DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

OCHRONA DANYCH

 

Przedstawienia Jasełkowe w różnym wydaniu

glowne_jaselka2

 

       29 Stycznia w jadalni naszego Domu Pomocy , odbyło się spotkanie na którym dzieci z Przedszkola nr 5 w Krośnie zaprezentowały widowisko teatralne o tematyce Bożonarodzeniowej.

Mieszkańcy naszego Domu mieli okazję spotkać się z dziećmi, którzy kończąc przedstawienie Jasełkowe, zaprezentowali wiersze oraz piosenki dedykowane z okazji "Dnia Babci i Dziadka". Następnego dnia, dziewięcioosobowa grupa mieszkańców wraz z opiekunem udali się na "Bal Wszystkich Świętych" do DPS nr 2 w Krośnie. Mieli okazję do obejrzenia spektaklu teatralnego "Jasełka na wesoło", zabaw integracyjnych. Obiad i wyśmienity poczęstunek był kolejną okazją do tego by spotkać się z mieszkańcami drugiego Domu.Obraz_114

Więcej fotografii na naszym Facebook'u

PROJEKTY

Tytuł Projektu: Wyższa jakość świadczonych usług poprzez modernizację infrastruktury i podnoszenia kwalifikacji kadry w Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie. Termin realizacji: 04.2013-04 2014. W ramach projektu planuje się realizację następujących działań: 1.Aluminiowo-szklaną zabudowę tarasu wraz z robotami ogólnobudowlanymi. Rozbudowany zostanie istniejący taras. Na tarasie powstanie "Ogród zimowy" 2. Szkolenia pesonelu pracującego bezpośrednio z mieszkańcami 3. Zakup sprzętu do muzykoterapii 4. Zakup innowacyjnego pieca konwekcyjno-parowego 5. Wprowadzenie nowych form terapii mieszkańców m. in.muzykoterapii, technik relaksacyjnych, hortikuloterapii.