DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

OCHRONA DANYCH

 

 Spotkanie Noworoczne - Haczów 2013

haczow_glowne

 

       12 stycznia Nowego Roku 2013, grupa Mieszkańców wraz z opiekunem udała się do Domu Pomocy Społecznej w Haczowie by uczestniczyć w Spotkaniu Noworocznym. O godzinie 14 00 Mieszkańcy naszego Domu mieli możliwość aktywnie spędzić wieczór.

        Poczęstunek, zabawa taneczna to jedynie był wstęp do atrakcji jakie przygotowali dla zaproszonych gości organizatorzy Domu w Haczowie. Karaoke było nowatorskim pomysłem i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wspólna kolacja zakończyła to przesymaptyczne spotkanie, a nasi Mieszkańcy pełni wrażeń relacjonowali przebieg spotkania tym, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu.

 

Hej Kolęda, Kolęda....

kolednicy_glowne

 

       16 stycznia uczestnicy warsztatów Środowiskowego Domu Samopomocy w Krośnie, przygotowali widowisko teatralno - muzyczne. Tradycyjną "Kolędą" odwiedzili nasz Dom oraz wszystkich mieszkańców. Kolorowymi przebraniami, pięknymi kolędami cieszyć się mogli wszyscy Seniorzy. Szczególną radość to spotkanie przyniosło osobom niepełnosprawnym i leżącym. W tym dniu było bardzo głośno, ruchliwie i sprzyjała piękna atmosfera świąt. Niewątpliwie takie spotkania przynoszą wiele radości zarówno Mieszkańcom, uczestnikom, terapeutom. Dziękujemy serdecznie za przygotowanie "Kolędy" wszystkim zaangażowanym.

 

korytarz

 

Więcej fotografii zobaczycie na naszym Facebook'u