DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

OCHRONA DANYCH

 

Wycieczka, Myczkowce 18 wrzesień 2012

 

grupowe2

 

      Zaraz po śniadaniu o godzinie 830 wyruszyła jedenastoosobowa grupa mieszkańców wraz z opiekunami na wycieczkę do Ośrodka Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnego Caritas w Myczkowcach.

      Wyjazd był jedną z form terapii dla podopiecznych oraz umożliwił wspólną integrację z nowo przybyłymi osobami.

        Nasi turyści przybyli na miejsce zwiedzania około godziny 10 rano. Zjedli drugie śniadanie i wspólnie udali się zobaczyć "małe zoo" , ogród biblijny, oraz miniatury cerkwi które zostały wykonane ręcznie.

 

grazyna_greta_dorota

 

  grupowe_cerkwie

 

Maria_i_pomnik

W drodze powrotnej, mieszkańcy mieli okazje zobaczyć piękne krajobrazy bieszczad, zaporę solińską. Grilowanie wraz z słuchaniem piosenek zakończyło ten wrześniowy dzień. Miłe wspomnienia na długo pozostaną  mieszkancom jak i pracownikom w pamięci.

Więcej foto na  Facebook'u

PROJEKTY

Tytuł Projektu: Wyższa jakość świadczonych usług poprzez modernizację infrastruktury i podnoszenia kwalifikacji kadry w Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Krośnie. Termin realizacji: 04.2013-04 2014. W ramach projektu planuje się realizację następujących działań: 1.Aluminiowo-szklaną zabudowę tarasu wraz z robotami ogólnobudowlanymi. Rozbudowany zostanie istniejący taras. Na tarasie powstanie "Ogród zimowy" 2. Szkolenia pesonelu pracującego bezpośrednio z mieszkańcami 3. Zakup sprzętu do muzykoterapii 4. Zakup innowacyjnego pieca konwekcyjno-parowego 5. Wprowadzenie nowych form terapii mieszkańców m. in.muzykoterapii, technik relaksacyjnych, hortikuloterapii.